Bennégett egy ember az alsóörsi ABC-ben

Kigyulladt egy vegyesbolt Alsóörsön, a tűzoltók oltás közben egy holttestet találtak, a tűz továbbterjedését megakadályozták – tájékoztatta csütörtökön az MTI-t a Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivőhelyettese.

Szolgainé Soós Gabriella közölte: a tűz az üzletről átterjedt a szomszédos ingatlanokra, ahol bódék, garázsok és egyéb kiszolgáló épületek égnek mintegy kétezer négyzetméteren, köztük két lakókocsi is lángolt.
    

A helyszínre riasztott balatonfűzfői, pétfürdői, siófoki és veszprémi hivatásos, valamint balatonfüredi önkormányzati tűzoltók 12 vízsugárral, folyamatosan oltják a tüzet. Az egységek oltás közben négy gázpalackot kihoztak az ingatlanokból.

A tűz okát a rendőrség még vizsgálja.

Forrás: mti.hu

Kapcsolódó

Bekerült az Arácsi Tájház a balatonfüredi értéktárba

A tájházat 2022-ben újították fel teljeskörűen. - - Az Arácsi Tájház bekerült a balatonfüredi értéktá
Elolvasom

Embereket fenyegettek Hajmáskéren

A lakótelepen randalírozó elkövetők a polgárőrökkel is összetűzésbe kerültek - írja a police.hu. - - Á
Elolvasom

Pizzériába és nyaralóba is betört egy férfi Badacsonytomajon

A tapolcai rendőrök kezdeményezték az 50 éves férfi letartóztatását - adta közre a police.hu. - - A Ta
Elolvasom