Bontják az illegális stégeket Vonyarcvashegyen is

Néhány helyen vaskapuk is nehezítik a vízügy munkálatait.

A napokban Vonyarcvashegyen bontják az illegális stégeket a vízügy balatoni kirendeltségének emberei. Van ahol vaskapukkal is meg kell bírkózniuk, holott kapukat az engedélyezett stégbejárókra sem szabad tenni, ha az közterületről vezet a vízbe. Az önkormányzatokat tömörítő Balatoni Szövetség áprilisi közgyűlésén több tóparti település első embere is arra buzdította polgármestertársait, hogy segítsék a vízügy munkáját a kiszedett elemek elszállításával a gyorsabb, hatékonyabb munka érdekében – tájékoztatott a vizugy.hu. 


Forrás: vizugy.hu / hirbalaton.hu

Kapcsolódó

Kaposvári besurranó áll ismét bíróság elé

A Kaposvári Járási Ügyészség kifosztás bűntettének kísérlete és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy n
Elolvasom

15 darab szalámit próbált lopni egy kaposvári tolvaj, majd összeverekedett a biztonsági őrrel

A Kaposvári Járási Ügyészség rablás bűntette miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki – a vád szerin
Elolvasom

Újabb droghálózatot számoltak fel Somogyban

A Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói 11 Büntetés-végrehajtási Intézet és 12 vármegyei rendőrfők
Elolvasom