Érdi Mária bronzérmes lett

Vitorlázás – Magyar éremszerzés Mallorcán! Érdi Mária ugyanis dobogóra tudott állni az Európa Kupán.

A kétszeres olimpikon Érdi Mária bronzérmet szerzett az idei Európa Kupa versenysorozat első állomásán.  A viadalnak a Mallorcán található Pollenca adott otthont. A 80 fős mezőnyben megrendezett verseny kiváló felvezetése volt az áprilisi Világkupának.

A női laser radial mezőnye ideális időjárási körülmények között kezdte meg a versenyt, a zárónapon aztán gyenge szélben is helyt kellett állnia a 80 résztvevőnek. Az aranyérmet végül a horvát Elena Vorobeva szerezte meg a belga Emma Plasschaert előtt, míg a dobogó harmadik fokára az MVM SE versenyzője, Érdi Mária állhatott fel.

A magyar vitorlázónak a második versenynap sikerült a legjobban. Ekkor két futamgyőzelmet és egy második helyet is begyűjtött.

Kapcsolódó

Agrárlogisztikai tárolócsarnokot adtak át Nemesvámoson

Agrárlogisztikai tárolócsarnokot adtak át Nemesvámoson, a beruházásra 390 millió forint TOP Plusz forrást n
Elolvasom

Balatoni Agroturisztikai Együttműködési Hálózatot hoztak létre Keszthelyen

Balatoni Agroturisztikai Együttműködési Hálózatot hoztak létre a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem (MA
Elolvasom

Őrizetbe vettek egy férfit az ösküi pirotechnikai robbanás ügyében

Őrizetbe vettek egy 43 éves ösküi férfit a településen múlt kedden történt pirotechnikai robbanás ügyében,
Elolvasom