Forgalomkorlátozásra kell készülni az M0-s autóút és az M7-es autópálya csomópontjában szombaton

Burkolatjavítás miatt lezárják az M0-s autóút és az M7-es autópálya csomópontjában lévő csomóponti ágat szombaton – közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. csütörtökön az MTI-vel.

 A közlemény szerint az M7-es autópályán Balaton irányából érkezők a gyűjtő-elosztó pályára nem tudnak majd felmenni, így a csomópontban a Balaton felől érkezők az M0-s autóútra egyik irányban sem tudnak majd felhajtani. A korlátozást előreláthatólag még aznap, az esti órákban feloldják – tették hozzá.
    

A zárás ideje alatt az M7-es autópályán Balaton irányából közlekedők az M0-s autóútra mindkét irányban az M7-es autópálya Budaörs, Sport utca csomópontján keresztül tudnak majd felhajtani – áll a közleményben.

Forrás: mti.hu

Kapcsolódó

Nem hagyott fel az illegális valutaváltással egy nagykanizsai férfi

A Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság Gazdaságvédelmi Alosztálya befejezte a nyomozást azzal az 53 éves na
Elolvasom

Álrendőrt kaptak el az igaziak Siófokon

A somogyi rendőrök a Nemzeti Védelmi Szolgálat munkatársaival közösen csaptak le egy magát a „Budapesti R
Elolvasom

23 lakóingatlant tört fel egy frissen szabadult férfi Siófokon

A Siófoki Járási Ügyészség számos betöréses lopás miatt emelt vádat azzal az ötvenes éveiben járó, többször
Elolvasom