Júliusban újranyit a Balaton Mozi Füreden

Július 2-án indulnak újra a vetítések a füredi Balaton Moziban. A új filmpremierek még váratnak magukra, de a filmszínház ismét üzemelni fog.

A Balaton Mozi több mint három hónapja nem működik a koronavírus-járvány idején hozott kormányrendelet miatt. A filmek gyártása, forgalmazása is szinte leállt, a nagy cégek elsősorban szeptemberre tervezik az első filmpremiereket.

Pálffy Géza a balatonfüredi Balaton Mozi üzemeltetője a Füred TV-nek elmondta: az elmúlt időszak filmjeivel, valamint eddigi bestsellerekkel várják majd a közönséget. Az igazán friss premierek júliusban jelenhetnek meg a világ mozijaiban – tette hozzá.

A közönségnek az újranyitás után bizonyos szabályokat be kell tartania. Pálffy Géza szerint a 1.5 méteres védőtávolság egyelőre bizonyosan megmarad, amit nehéz lesz biztosítani.

A Balaton körül jelenleg sem maradnak film nélkül, ugyanis a Révfülöpön, Fövenyesen és Balatonakaliban a kertmozik már várják a nézőket.

Kapcsolódó

Svájcból rendelte a kábítószert egy csopaki férfi

A balatonfüredi rendőrök gyanúsítottként hallgattak ki egy 40 éves csopaki férfit - írja a police.hu. - -
Elolvasom

Közel négyezer sérültet látott el idén a Vízimentők Magyarországi Szakszolgálata

A Vízimentők Magyarországi Szakszolgálata (VMSZ) idén 3702 sérültet látott el a strandokon, és 56 magasabb
Elolvasom

Három új elektromos autóbuszt állítottak üzembe Balatonfüreden

Három új, Ikarus 120e típusú, tisztán elektromos meghajtású autóbuszt állított üzembe a MÁV-csoport Balaton
Elolvasom