Miss Bikini 2020: Lezajlott a balatonboglári szépségverseny

Múlt szombaton tartották a Miss Bikini 2020 szépségkirálynő választást Balatonbogláron. Egész szép tömeg jött össze a Platán stand színpadánál, ahol a zsűri a csinosabbnál csinosabb jelentkezők közül választotta ki a strand szépét.

A program eredetileg a 44. boglári szüreti fesztivál égisze alatt valósult volna meg, de a koronavírus elleni óvintézkedések miatt a fesztivált sajnos kénytelen voltak elnapolni a szervezők.

Mindennek dacára mégis nagy volt az érdeklődés a fürdőruhás hölgyek iránt. Huszonhatan szálltak versenybe a lányok, de nem csak a koronáért, hanem öt különböző kategória különdíjaiért egyaránt. A zsűri Sirkó Patrícia Alexandrát ítélte a legszebbnek, két udvarhölgyének, azaz a verseny ezüst- és bornzérmesének pedig Redl Zitát és Baki Bettinát választották meg. A királynőt a korona feljogosítja egy nemzetközi bikinis szépségversenyen való részvételre a jövőben.

Kapcsolódó

A hamis növényvédő szerek veszélyeire hívja fel a figyelmet az élelmiszerlánc-biztonsági hivatal

A hamis növényvédő szerek használata veszélyezteti a termést, a környezetet és az egészséget - hívja fel a
Elolvasom

Magyar innováció: Zöldhulladékkal tisztítják meg vizeinket a gyógyszermaradványoktól

Sikeresen befejeződött a „Költséghatékony adszorbensek és vízszűrő töltetek kifejlesztése kockázatos gyógys
Elolvasom

Szivacskert, erdő, tanösvény, tyúkfarm: gyerekek, tanárok és szülők építik együtt a zöld jövőt

Idén is 25 millió forinttal támogatja az E.ON Föld bajnokai pályázata a legjobb intézményi zöldprojekteket.
Elolvasom