Pápa környéki telephelyről loptak

Heteken át loptak férfiak egy telephelyről – írja a police.hu.

Egy Pápa környéki telephelyről vittek el még a múlt év utolsó napjaiban és január első heteiben félmillió forintot is meghaladó értékben különböző tárgyakat. Az ügyvezető elmondta, hogy a cégnél tartott ellenőrzéskor rézsínek, tekercsek, kábelek hiányát is felfedezte.

A pápai rendőrök azonosították egy 27 és egy 29 éves férfit, majd elfogták és kihallgatták őket. A nyomozók az idősebb Pápa környéki lakos házának udvarán több olyan fémtárgyat lefoglaltak, melyek származását nem tudta igazolni.

Mindkettőjük ellen lopás miatt folyik az eljárás.


Kapcsolódó

Premierekkel is készül a Veszprém-Balaton Filmpiknik

Két premierrel és egy premier előtti vetítéssel készül a Veszprém-Balaton Filmpiknik, amely augusztus 27. é
Elolvasom

Világhírű sztárok és a hazai zenei élet legnagyobb nevei érkeznek Balatonszemesre: minden eddiginél nagyobb lesz a Szemesi Ünnepi Piknik

Augusztus 16. és 23. között nyolc napon át Balatonszemes ad otthont a déli part egyik legjelentősebb nyárzá
Elolvasom

Osvárt Andrea lesz a megújult Veszprém-Balaton Filmpiknik házigazdája

A színészként és producerként is ismert Osvárt Andrea lesz a házigazdája a megújult Veszprém-Balaton Filmpi
Elolvasom