Pihenni feküdt a sínek mellé egy ittas férfi Siófokon

A rendőrök vitték az ittas egyént biztos távolságra az éppen közeledő vonattól.

A Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába 2022. október 29-én 18 órakor bejelentés érkezett, hogy a Baross hídnál, közvetlenül a vasúti sínek mellett egy magatehetetlen személy fekszik. A járőrök haladéktalanul a helyszínre siettek, ahol meglátták a férfit, amint éppen egy vonat közeledett felé, ezért odafutottak hozzá, megfogták és a sínektől biztonságos távolságra vitték. A 37 éves helyi lakos ott magához tért, vízzel kínálták, és ekkor elmondta, hogy nem szorul orvosi ellátásra, csak előzőleg sok alkoholt fogyasztott, emiatt dőlt le pihenni a sínek mellé – tájékoztatott a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság.



Kapcsolódó

Kedd éjfélig van érvényben a másodfokú hőségriadó

Ez a szezon első valódi hőhulláma. - - Másodfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos j
Elolvasom

Illegális cannabis-kertészetet számoltak fel a rendőrök Nagykanizsán

A Nagykanizsai Rendőrkapitányság befejezte a nyomozást azzal a férfival szemben, aki otthonában cannabist n
Elolvasom

Folyosón nevelt vadkendert egy keszthelyi férfi

A keszthelyi rendőrök egy helyi férfit hallgattak ki gyanúsítottként, aki otthonában árult kábítószert - ír
Elolvasom