Strandjárőrök figyelik majd a strandolók közelségét

Jelentős változásokkal kell számolnunk az idei strandolások alkalmával, ugyanis strandjárőrök bevetését tervezik majd a rend fenntartására, hogy a strandolók ne telepedjenek le túl közel egymáshoz a szabad partszakaszokon. Maszkot nem kell majd viselni a parton

Míg Olaszországban plexifalakat és távolságtartó köröket terveznek a strandokon telepíteni és felrajzolni, úgy nálunk azért ennél kicsit barátságosabb megoldás bevezetését tervezik.
Minden településen ez másként fog majd kinézni, van ahol egyenpólós járőrök sétálgatnak majd, van ahol a vízimentők feladatköreibe lesz beépítve a felügyelet.

Kapcsolódó

Nem hagyott fel az illegális valutaváltással egy nagykanizsai férfi

A Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság Gazdaságvédelmi Alosztálya befejezte a nyomozást azzal az 53 éves na
Elolvasom

Álrendőrt kaptak el az igaziak Siófokon

A somogyi rendőrök a Nemzeti Védelmi Szolgálat munkatársaival közösen csaptak le egy magát a „Budapesti R
Elolvasom

23 lakóingatlant tört fel egy frissen szabadult férfi Siófokon

A Siófoki Járási Ügyészség számos betöréses lopás miatt emelt vádat azzal az ötvenes éveiben járó, többször
Elolvasom