Távozik a norvég balátlövő a Siófok KC-tól

Távozik a Siófok KC női kézilabdacsapatától a norvég balátlövő, Kjerstin Boge Solas, aki súlyos sérülése miatt eddig egyetlen mérkőzést sem játszott a magyar klub színeiben.
Júliusban egy válogatott mérkőzésen szakadt el a játékos elülső keresztszalagja a térdében, ezért nem tudott pályára lépni az idei szezonban.
Solas elmondta egy norvég lapnak, hogy visszatér hazájába a trondheimi Byasen csapatába, de előbb a rehabilitációt kell befejeznie, hogy újra csatasorba állhasson majd.

Kapcsolódó

Balaton-parti pékség tulajdonosa ellen emeltek vádat áramlopás miatt

Több mint ötmillió forint értékű áramlopás miatt vádat emelt az ügyészség egy Balaton-parti pékség koszovói
Elolvasom

Majális és piknik lesz Balatonfüreden is

Változatos programkínálattal készülnek a szervezők. - - Május 1-jén majális lesz a Kossuth utcán. Külö
Elolvasom

Mesébe illő majális a Tagyon-hegyen

Május első hétvégéjén változatos, egész napos programok várják a kirándulókat a Balaton-felvidék egyik legk
Elolvasom