Újszülött csecsemőt hagytak a sorsára egy fonyódi buszmegállóban

Újszülött csecsemőt hagytak a sorsára egy fonyódi buszmegállóban

Épségben került kórházba az újszülött kislány, aki egy lakossági bejelentésnek illetve a Somogy megyei rendőrök gyors reakcióidejének köszönheti az életét – adta a közre a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság.

Egy fonyódi buszmegállóban mindössze egy takaróba és egy törülközőbe csavarva, teljesen elhagyatottan talált rá egy csecsemőre egy kutyát sétáltató pár 2021. október 10-én 17 óra körül. Az Országos Mentőszolgálat helyszínre érkező munkatársai a kisbabát megvizsgálták, és megállapították, hogy nem sokkal korábban jöhetett a világra, de szerencsére egészséges. Ellátását a kórházban folytatták.

A nyomozók azonnal adatgyűjtésbe és tanúkutatásba kezdtek, melynek eredményeként egy nap alatt sikerült azonosítani az anya személyét, aki ellen elfogatóparancsot adtak ki.



Forrás: hirbalaton.hu
Fotó: police.hu

Kapcsolódó

Részeg kamionos tarolt le egy pihenőt a déli parton

Személyi sérülés szerencsére nem történt. - - Március 9-én 17 órakor az M7-es autópályán közlekedett B
Elolvasom

Bakancslistás helyek a Balaton körül – Kékkúti Tájház

A Káli-medence jellegzetes és közkedvelt településeinek egyik eklatáns példája Kékkút is. A magának leginká
Elolvasom

Lezárták az Országos Kéktúra egy Balaton-felvidéki szakaszát a fertőző száj- és körömfájás miatt

A korlátozások az útvonal egy Lesenceistvándhoz közeli szakaszát is érintik. - - Az állatállományra
Elolvasom