Veszprémből csekkolt be Palvin Barbi az MTV EMA házigazdájaként

Veszprémből csekkolt be Palvin Barbi az MTV EMA házigazdájaként

A pandémia okán, mint megannyi másik eseményt, az MTV European Music Awards-ot is online tartották ebben az évben. A gála házigazdái pedig Palvin Barbara és David Guetta voltak, akik Veszprémből és Esztergomból is bejelentkeztek a közösségi média felületein.

Vasárnap este nyolc órakor elstartolt az MTV European Music Awards 2020 zenei díjátadó, amely a koronavírus-járvány miatt idén rendhagyó módon, online zajlott. Az esemény egyik házigazdája a magyar szupermodell, Palvin Barbara, aki egy csillogó ruhában, mosolygósan, David Guetta oldalán köszöntötte a nézőket:

A show-ban a világhírű DJ a Széchenyi Fürdőben is megjelent, ahol az egyik medencében felállított színpadon zenélt. A virtuális show-ban Palvin Barbara nemcsak Budapestről, hanem Veszprémből és Esztergomból is bejelentkezett.

A díjazottak közül a BTS, Lady Gaga, a Coldplay és Cardi B söpörte be az elismeréseket. Jövőre egyébként teljes egészében Magyarországra költözik az MTV EMA a legnagyobb nemzetközi sztárelőadókkal, ezt nem sokkal az idei show előtt jelentették be hivatalosan.



Forrás: nlc.hu
Fotó: Palvin Barbara / Instagram

Kapcsolódó

Átépítik a sümegi bánya területét a villámárvizek elkerülése érdekében

Az átrendezésre a csapadék elvezetése miatt van szükség. - - Az elhagyott murvabánya területének bevon
Elolvasom

Új strand nyitott Balatonfüreden

Az Aranyhíd sétányról megközelíthető terület az önkormányzat tulajdonában áll. - - Május 30-án elkezdő
Elolvasom

Bakancslistás helyek a Balaton körül – Zichy-kastély, Soponya

A Zichy-család soponyai kastélya Zichy János kezdeményezésére épült az 1750-es években. Később jelentős áté
Elolvasom