Érdi Mária nyerte a flottabajnokságot a Balatonon

Érdi Mária megnyerte idei második versenyét. A tokiói olimpiára készülő magyar klasszis az MVM Flottabajnokságon végzett az első helyen a Laser Hajóosztályban.

A balatonfüredi verseny zárónapján szélhiány miatt nem rendeztek futamot, így 6 futam után végeredményt hirdettek. Érdi Mária mögött Orbán Botond Máté végzett az összetett második helyén, megelőzve Kovács Attilát. Érdekesség, hogy a Laser 4.7-es kategóriában Érdi Mária testvére, Érdi János is hajóba ült, aki végül a 38. helyet szerezte meg. Ebben a hajóosztályban Verebély Mátyás győzött Nagy Bendegúz és Szokody Olivér előtt.

„Nem így terveztük ezt az idényt, de gondolom, hogy ezzel nem vagyok egyedül az élsportolók között. Mindenesetre nagyon örülök annak, hogy már a második versenyt is lezártnak tekinthetjük. A BYC-kupa után az MVM Flottabajnokságon is sikerült felállnom a dobogó legmagasabb fokára. Mostantól, ha a körülmények, valamint az egészségügyi helyzet engedi, szeretnék majd nemzetközi edzőtáborokban is hajóba ülni.” – nyilatkozta Érdi Mária, aki kiemelten készül a jövő évi olimpiai játékokra.

Kapcsolódó

Vádat emeltek egy keszthelyi nő ellen állatkínzás miatt

Elhanyagolt állapotú kutyákat tartott mostoha körülmények között egy nő, aki ellen Keszthelyen emeltek vád
Elolvasom

Hosszú távú együttműködést indít a Művészetek Háza Veszprém három szociális és nevelési intézménnyel

A Művészetek Háza Veszprém, hosszú távú szakmai együttműködést indít három veszprémi szociális és nevelési
Elolvasom

Illegális agancsozás Igalban

Az igali rendőrök lopás miatt indítottak eljárást két felsőmocsoládi lakos ellen - olvasható a police.hu-n.
Elolvasom