Újszülött csecsemőt hagytak a sorsára egy fonyódi buszmegállóban

Újszülött csecsemőt hagytak a sorsára egy fonyódi buszmegállóban

Épségben került kórházba az újszülött kislány, aki egy lakossági bejelentésnek illetve a Somogy megyei rendőrök gyors reakcióidejének köszönheti az életét – adta a közre a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság.

Egy fonyódi buszmegállóban mindössze egy takaróba és egy törülközőbe csavarva, teljesen elhagyatottan talált rá egy csecsemőre egy kutyát sétáltató pár 2021. október 10-én 17 óra körül. Az Országos Mentőszolgálat helyszínre érkező munkatársai a kisbabát megvizsgálták, és megállapították, hogy nem sokkal korábban jöhetett a világra, de szerencsére egészséges. Ellátását a kórházban folytatták.

A nyomozók azonnal adatgyűjtésbe és tanúkutatásba kezdtek, melynek eredményeként egy nap alatt sikerült azonosítani az anya személyét, aki ellen elfogatóparancsot adtak ki.



Forrás: hirbalaton.hu
Fotó: police.hu

Kapcsolódó

Már a Balatonfüred-Csopaki borvidéken is megjelent az aranyszínű sárgaság betegsége

A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) laboratóriuma a Balatonfüred-Csopaki és az Egri borvid
Elolvasom

Új rendelet vonatkozik a dohányosokra Balatonfüreden

A város képviselő-testülete egy friss rendelettel vetett véget a dohányboltok előtt kialakult kocsmai hangu
Elolvasom

Zamárdiban marad a STRAND Fesztivál

Zamárdi közgyűlése döntött arról, hogy a következő négy évben biztosan a város és annak szabadstrandja ad o
Elolvasom