A napos időt kisebb hidegfront váltja

A napos időt kisebb hidegfront váltja

Pénteken a helyenként esős, felhős időt követően egyre több napsütésre, száraz időre van kilátás. A szél csak néhol élénkülhet meg. A legmelegebb órákban 23-28 fokra van kilátás.

Szombaton a reggeli pára- és ködfoltok feloszlását követően napos, száraz idő ígérkezik, legfeljebb estefelé alakulhat ki néhol zápor, esetleg zivatar. Többfelé élénk, helyenként erős lehet a délnyugati szél. Napközben 23 és 28 fok közé melegedhet a levegő.

Vasárnapra egy erős hidegfront érkezik, amelynek hatására megnövekszik felettünk a felhőzet, és többfelé eső, zápor kialakulhat. Az élénk, erős, helyenként viharos északi-északnyugati szélben már csak 11-20 fokot mutathatnak napközben a hőmérők.

A víz hőmérséklete 17 fokos.

Forrás: idokep.hu

Kapcsolódó

Majdnem 100 millió forint értékű adózatlan jövedéki terméket csempészett egy szerb férfi, Kaposváron kapták el

A Kaposvári Járási Ügyészség minősített költségvetési csalás bűntette miatt gyorsított eljárásban emelt v
Elolvasom

Pazar hazai felhozatal és egy különleges playlist a tökéletes kikapcsolódáshoz, ismét érdemes odafigyelni a Jazzpiknikre

A Piknik 2026-ban sem bízza a véletlenre a hazai fellépőket. Antonia Vai, Soma Mamagésa és a Vanavan, Bin-
Elolvasom

Veigl Gábor: a BAHART számára fontos az értékek megőrzése mellett az innováció és a fejlődés is

A Balatoni Hajózási Zrt. (BAHART) számára ugyanúgy fontos az értékek megőrzése, mint az innováció és a fej
Elolvasom