Deborah De Luca visszatér a siófoki Plázsra

Deborah De Luca visszatér a siófoki Plázsra

A balatoni bulizás epicentrumában a hétvégén berobban a nyár legszínesebb bulija és másnap ismét egy világsztár lép majd fel a Plázs Nagyszínpadán: érkezik Deborah De Luca! 

Augusztus 26-án pénteken érkezik a homokos beachre a nyár legszínesebb partija, a Holi Beach Balaton, ahol több mint 20 fellépő váltja majd egymást a különböző helyszíneken. Az eseményen idén először ad élő nagyszínpados koncertet T.Danny a Plázson. A komoly rajongótáborral bíró ifjú énekes-rapper pillanatok alatt hódította meg a nézőket és vált a fiatalok egyik kedvencévé. 

Szombaton “Nápoly techno királynője”, a világ legjobb DJ-i között számon tartott Deborah De Luca mozgatja meg a Plázs közönségét. Deborah szettje előtt Mateo & Spirit melegítik be a nagyérdeműt, majd két helyszínen folytatódik a buli hajnalig. Az Arénában Space 92 diktálja az ütemeket, a hazai frontot pedig Shabaam és Episode1 erősíti, míg a beachen Lenny Lenoks és Lerm állnak majd a pult mögé.

Augusztus 27-én a Wannabe Beach búcsúzik a 2022-es szezontól a Music Teraszon, ahol hétről-hétre együtt merülhettünk el a múlt páratlan hangulatában.

Kapcsolódó

Ma kezdődik Veszprémben az Utcazene Fesztivál és vele a Food Truck Show

Július 23. és 25. között ismét összeér Veszprém két kedvenc nyári rendezvénye: az Utcazene Fesztivál és a F
Elolvasom

Teljes a 2026-os KeszthelyFest programja

Július első hétvégéjén ismét megrendezésre kerül a Balaton legszínesebb, ingyenes zenei fesztiválja és újra
Elolvasom

A Sziget is megérezte a Balaton Sound hiányát tavaly, de új korszak kezdődhet a fesztivál életében

A zamárdi fesztivál bevételeinek hiánya súlyos lenyomatot hagyott maga után a tavalyi költségvetésben, de G
Elolvasom