Megérkezett Keszthelyre a város karácsonyfája

Bár a speciális körülményekre való tekintettel az idei adventi vásár elmarad Keszthelyen, a karácsony meghitt hangulatáért felelős fát már fel is állították.

Nagy Bálint, a város polgármestere közösségi oldalán számolt be róla, hogy megérkezett a város karácsonyfája, amit fel is állítottak a belvárosban.

A tóparti település vezetője azt írja: “Az idei évben, sajnos az adventi készülődés sem olyan keretek között tud zajlani, ahogyan szeretnénk. A korlátozások ellenére igyekszünk meghitt, karácsonyi hangulatot teremtetni a városban. A Bakonyerdő Zrt. ajándékaként közel 300 ezer forint értékben felajánlást kapott Keszthely városa, melyet ezúton is hálásan köszönök!”

Mint megtudtuk, az ezüstfenyő 12 méter magas és a következő napokban a GESZ munkatársai díszítik majd fel.


Kapcsolódó

Csomagautomatába rendelte a kábítószert egy veszprémi férfi

A Veszprém vármegyei rendőrök újabb drogfogásról számoltak be - írja a police.hu. - - A rendelkezésre
Elolvasom

Balatoni tárgyakat és emlékeket gyűjtenek a keszthelyi retrókiállításhoz

Tárgyakat és emlékeket gyűjt a keszthelyi Balatoni Múzeum, ahol júniusban Balatoni retró címmel nyílik kiá
Elolvasom

Nyári Dia lesz az Anna Grand Lounge esték februári vendége

A Balaton volt Nyári Dia színésznő gyerekkorának egyik legkedvesebb helyszíne. A második gyermekét váró kis
Elolvasom