Válogatott röplabdázót igazolt a Szent Benedek RA

A Szent Benedek RA leigazolta az MTK Budapesttől a válogatott röplabdázó Berkó Liliánát.


A balatonfüredi együttes weboldalának pénteki beszámolója kiemelte: a fehérvári nevelésű játékos személyében “motivált, lelkes és alázatos feladó érkezett” a klubhoz.
    

A 20 esztendős röplabdázó két idényt töltött az MTK-nál, amint a honlap hangsúlyozta, az elmúlt kiírásban kiválóan irányította az MTK extraligás csapatát, emellett U20-as döntőt is játszott klubjánál, amit meg is nyert és ő lett a torna legértékesebb játékosa. Két éve az év utánpótlás játékosának választották.
    

“Nagyon örülök, hogy egy ilyen erős csapatban folytathatom a versenyzést. Remélem, minél többet lehetek majd pályán, mert ez segíti a fejlődésemet”

– fogalmazott Berkó, akinek húga tavaly játszott – sérülése miatt néhány hetet – a Szent Benedek RA NB I-es csapatánál.

Forrás: mti.hu

Kapcsolódó

Csatornába szorult kismacskát mentettek a Tűzoltók Révfülöpön

A sikeres mentésről a Facebook oldalukon tudósítottak a Katasztrófavédelem munkatársai. - - A badacso
Elolvasom

Kedd éjfélig van érvényben a másodfokú hőségriadó

Ez a szezon első valódi hőhulláma. - - Másodfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos j
Elolvasom

Illegális cannabis-kertészetet számoltak fel a rendőrök Nagykanizsán

A Nagykanizsai Rendőrkapitányság befejezte a nyomozást azzal a férfival szemben, aki otthonában cannabist n
Elolvasom